picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Naprawa zmywarek w Jeleniej Górze

Naprawa zmywarek w Jeleniej Górze

Dzień dobry. Gdzie mam szansę odnaleźć naprawdę profesjonalny serwis urządzeń agd, który prędko przywróci sprawność mojemu sprzętowi gospodarstwa domowego?

GRUZION5

Posty: 21

 
Dla mnie bardzo pomocny okazał się mobilny serwis Whirlpool, dzięki któremu szybko udało się usunąć usterkę, której uległa moja pralka. Serwisant przybył do mojego mieszkania na drugi dzień od zgłoszenia awarii i dzięki niezbędnemu wyposażeniu usunął problem. Dobra sprawa.

dublerek56

Posty: 13

 
Jestem przekonany, że usługi serwisowe Whirlpool będą w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Osobiście nie zawiodłem się, albowiem podczas okresu gwarancyjnego zgłosiłem usterkę. Przyjechał przedstawiciel serwisu, który prędko się z nią uporał i przywrócił mojej pralce pełną sprawność. Nie mogę mieć zastrzeżeń do usług serwisowych.

Joe

Posty: 23

 
Stanąłem niedawno przed koniecznością, aby odwiedził mnie mobilny serwis Whirlpool.

Byłem zszokowany, gdy wizyta odbyła się jeszcze tego samego dnia. Mój kłopot został potraktowany bardzo poważnie, ponieważ nie wyobrażałem sobie życia bez pralki, jaka z dnia na dzień przestała działać i nie reagowała na żadne przyciski. Polecam serwis http://whirlpoolserwis.pl.

deksta84

Posty: 16

 
Byłam w kropce, gdy przed samymi świętami moja pralka przestała działać. Wezwałam jednak wówczas mobilny serwis Whirlpool, któremu mogę tylko gorąco podziękować. Dzięki niemu udało mi się m.in. zrealizować wszystkie świąteczne porządki. Ponadto nie zapłaciłam przesadnie dużo.

Uroczy Boys

Posty: 19

 
Na pewno istnieje co najmniej kilka firm, które podjęłyby się konserwacji sprzętu agd w Jeleniej Górze. Wiem to z własnego doświadczenia, ponieważ w przeszłości zdarzało mi się korzystać z takich usług. Teraz póki co nie widzę takiej konieczności, ale mogę podać namiary.

Renifer87

Posty: 19