picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Czy jest ktoś od projektowania odzieży casual ?

Czy jest ktoś od projektowania odzieży casual ?

Czy ktoś z was może polecić jakąś sprawdzoną ofertę odnośnie opracowywania i analizy trendów mody w Łodzi? Zależy mi na zaufanej najlepiej osobie, która zna się na rzeczy. Z góry dziękuję.

Julian

Posty: 8

 
Do takiego zawodu trzeba mieć talent. Takich rzeczy nie da się tylko wyuczyć. Sama chciałam kiedyś zajmować się czymś takim jak projektowaniem kolekcji ubiorów. Nawet książki zakupiłam :) ale jednak okazało się, że to był tylko słomiany zapał, albo raczej mi nie wychodziło jakbym chciała. Dlatego dobrych projektantów traktuję z ogromnym szacunkiem.

Wariat

Posty: 16

 
To profesjonalistka jeśli chodzi o projektowanie odzieży, działa w Łodzi http://www.projectfashionlab.pl. Kompleksowa usługa, od a do z. Polecam.

mamuska

Posty: 18

 
Bez pomocy specjalisty miałem w firmie kłopoty. Długo szukałem, aż znalazłem kogoś od opracowywania i analizy trendów mody w Łodzi, ale w końcu się udało i dziś produkcja, cała działalność wygląda już inaczej.

Zobaczy12

Posty: 17

 
Proszę ile można zdziałać, jak ma się specjalistyczne wsparcie. Mnie też chyba taka usługa jak projektowanie odzieży casual by się przydała. Nie do końca wszystko potrafię :)

Joe

Posty: 23

 
Dzięki takim właśnie ofertom jak tu proponowane projektowanie odzieży casual można być pewnym, że nie utopi się pieniędzy. Niekiedy też korzystamy z usług projektowania zwłaszcza, jeśli zależy nam na ekstra sprzedaży. Zapłacić za usługę trzeba, ale jest pewność, że dostaje się naprawdę chodliwy projekt, oczywiście wybierając kogoś doświadczonego.

grall

Posty: 27

 
Fajna sprawa, mnie akurat przydałaby się oferta projektowanie odzieży denim. Być może skorzystam z propozycji, bo widać, że jest profesjonalnie. Z góry dziękuję.

Goral6

Posty: 21

 
Bez pomocy specjalisty miałem w firmie problemy. Długo szukałem, aż znalazłem kogoś od opracowywania i analizy trendów mody w Łodzi, lecz w końcu się udało i dzisiaj produkcja, cała działalność wygląda już w przeciwnym razie.

Klakier

Posty: 12

 
Dziękuję za pomoc. Po kontakcie z panią Joanną udało mi się ustalić, że zajmuje się również projektowaniem odzieży active. Teraz mamy już opracowane projekty na sezon z czego jestem oczywiście bardzo zadowolona. Polecam.

zakk87

Posty: 24

 
Przygotowanie kolekcji nie jest prostą sprawą. Tu potrzebni są fachowcy :) Nam zależało na projektowaniu odzieży denim, taką mamy branżę, z tego słyniemy, a pomysły po prostu nam się skończyły :) Szukaliśmy ofert projektantów, trafiliśmy również na panią Joannę i udało się tak, jak chcieliśmy.

dziobuś

Posty: 14