picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Ładne sukienki

Ładne sukienki

Dziewczyny, idę w święta na wesele i szukam sukienki, ale takiej wiecie – ekstra, żeby wszystkim szczęki opadły. Przeszukałam już tyle sklepów i ciągle to samo – jak ładny kolor to brak rozmiaru, jak nie mój styl, to bardzo drogie. Jestem gotowa zamówić coś przez internet, tylko gdzie, żeby mieć pewność, że dostanę to, co na zdjęciach? Pomóżcie.

Dzidzia

Posty: 4

 
Ja na tego Sylwestra kupuję sobie sukienkę wysadzaną sztucznymi perłami. Mam nadzieję, że nie pourywają się po wypraniu, ale wyglądają pięknie. W sumie pasowałoby już złożyć zamówienie.

Dragon

Posty: 23

 
Jako zwolenniczka praktycznych prezentów wcale nie chciałabym dostać na przykład jakiegoś świecidełka, które w ogóle by mi się nie podobało. Co bym później z tym zrobiła? Chyba tylko do śmieci by poszło.

Julian

Posty: 11

 
W jakich kolorach jest ci najlepiej? To bardzo ważne. Przekonałam się o tym sama, bo sukienka na wesele może być najpiękniejsza, ale jak nie pasuje do twojej urody, to i tak nie będziesz w niej wyglądała dobrze. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

woo_oow

Posty: 8

 
Dla mnie ideałem sylwestrowej sukni jest czarna albo granatowa sukienka maxi z gorsetem, albo z lejącym dekoltem i wysadzana cekinami, albo po prostu z jakiejś błyszczącej tkaniny. Ważne, żeby sukienka się błyszczała, a reszta to już jest kwestia drugorzędna. Nie słuchaj, że suknia musi być długa. Takie konwenanse można sobie włożyć do kieszeni. Ma po prostu na tobie dobrze wyglądać, a nie każdemu pasuje długa sukienka, na przykład niskie kobiety źle w takich sukniach wyglądają.

pawel253

Posty: 6

 
Jestem zbyt wybredna, żeby wybrać sobie wszystko w jednym sklepie. Nie wiem, jak doskonały musiałby być, żebym znalazła tam i biżuterię, i ubrania, i dodatki. To musiałby być chyba jakiś sklep premium. Niestety na marki premium nie mam wystarczająco pieniędzy, więc muszę szukać perełek w innych miejscach.

TomekK

Posty: 6

 
Nie chodzę na sylwestrowe bale, więc nie mam tego problemu, ale na wesela już zawsze jest problem.

Dzidzia

Posty: 8

 
Mam ten sam problem. Gdyby jeszcze podobała mi się jedna sukienka, to kupiłabym bez względu na to, ile by kosztowała. Tylko że mi się podoba wiele, co druga mi się podoba i mam ogromny dylemat, ale z drugiej strony czas już podjąć decyzję.

Matizi91

Posty: 6

 
Może jakiś piękny ciuch. Na stronie https://www.lejdi.pl/ znajdziesz fenomenalne ubrania, na przykład sukienki i żona na pewno będzie zadowolona. Druga sprawa tylko, że musisz dobrze sprawdzić jej rozmiar.

SABUR

Posty: 5

 
Grunt, żeby sukienka nie była zbytnio wyzywająca. Mimo że masz te 19 czy 20 lat (w zależności od tego czy liceum, czy technikum), to jednak jest to impreza szkolna, z nauczycielami, więc darowałabym sobie wyzywające kreacje i raczej wybrała coś, czego się później nie będziesz wstydziła na zdjęciach, jak podniesiesz nogę czy jak się schylisz.

DobraReklama

Posty: 10