picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupić ubrania sportowe

Gdzie kupić ubrania sportowe

Cześć dziewczyny, mam duży problem z doborem ciuchów na siłownię. Ciągle mi się legginsy przecierają, no i w praniu później też kiepska jakość. Aż wstyd czasami wychodzić. Chcę zainwestować w porządne legginsy treningowe i przydałby się dobry stanik z przeznaczeniem typowo sportowym. Mam nadzieję, że coś ciekawego mi doradzicie :)

warter88

Posty: 6

 
Pół roku temu brałam udział w zawodach fitness. Przyznam, że miałam duży problem z wyborem ubrań, w których wystartuję. Ostatecznie wybrałam stanik sportowy i szorty w powiązanym graficznie stylu od sklepu gymhero.eu. Czułam się komfortowo. Bardzo dobrze wyszłam na zdjęciach z zawodów. Ubrania sportowe dla kobiet (typowo) dość trudno znaleźć, a ten sklep ma właśnie taką specjalizację, więc moim zdaniem warto wykorzystać. Piszę na bazie dość sporego doświadczenia.

dada45

Posty: 27

 
Na sezon jesienno – zimowy to polecam materiał Gore – Tex. Nieźle się sprawdza, chociaż dość drogie rozwiązanie.

czlowiek488

Posty: 12

 
Dla mnie optymalnie jest trzymać kilka kompletów odzieży. Jeżeli trenujesz 3 dni w tygodniu to najlepiej zaopatrzyć się w trzy różne komplety. Dopasowanie do ciała to prawdopodobnie podstawa. Powycinaj też metki, żeby cię nie ocierały.

Black_Riot

Posty: 13

 
Najlepiej to brać ciuchy w komplecie, bo można wytargować spory rabat. Zauważyłam, że w modnym ubraniu sportowym ćwiczę znacznie intensywniej, bo chcę jeszcze lepiej wyglądać :)

Booss23

Posty: 14

 
Najlepiej rób zakupy odzieży sportowej w sklepach, które specjalizują się w produkcji tylko dla kobiet. Wtedy masz przynajmniej optymalizację jakości i w razie czego indywidualne przystosowanie zamówienia.

Facio

Posty: 13