picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Co powiecie o modzie dla dzieci?

Co powiecie o modzie dla dzieci?

Hej. Czy ekskluzywne buty dla dzieci to uzasadniony wydatek? Kupiłam niedawno dla syna buty za 290 złotych i jestem zachwycona ich jakością.

To produkt Hugo Boss.

Laleczka

Posty: 17

 
Luksusowa moda dla dzieci to towary, które nie są dostępne dla wszystkich, gdyż potrzebne są ogromne sumy, aby je zdobyć. Czasami cena zwyczajnych spodenek, sukienek, butów czy kurtek jest kilkukrotnie wyższa niż nowe produkty w zwyczajnych sklepach. To powoduje, że luksusowa moda przez poniektórych klientów omijana jest szerokim łukiem.

Intro_69

Posty: 15

 
Niektórym wydaje się, iż luksusowe buty dla dzieci to kolejny wymysł bogatych osób, które chcą kupować dla swojego potomstwa zupełnie coś innego niż większa część. Moja ocena na ten temat jest nieco inna, bo za luksusowymi towarami przemawia ich jakość. Lepsza tkanina i przepuszczalność powietrza wpływa na komfort dziecka. Kupuję je tutaj: https://www.euroyoung.pl.

Alaneq

Posty: 18

 
Wiele ludzi podejmuje temat czy ekskluzywna moda dla dzieci to inwestycja, na którą winniśmy się decydować.

Poniektórzy, a także ja, wychodzą z założenia, że lepiej kupować tańsze ciuszki dla dzieci, gdyż bardzo wielokrotnie wymagają one regularnej wymiany z racji faktu, że nasz maluch nieustannie rośnie, a więc wzrasta rozmiar, jaki jest nam potrzebny :)

fuey

Posty: 23

 
Moja córka codziennie chwalona jest za ubiór, jednak pragnę zaznaczyć, że ma to swoją cenę (dosłownie). Po prostu wybieramy dla niej produkty w sklepach, w których dostępna jest ekskluzywna moda dla dzieci. Nie kupujemy tam wszystkiego, ale zdarza nam się czasami zajrzeć.

jose_bastiano

Posty: 20

 
Moja córka codziennie chwalona jest za ubiór, jednak pragnę zaznaczyć, iż ma to swoją cenę (dosłownie). Po prostu wybieramy dla niej produkty w sklepach, w których dostępna jest ekskluzywna moda dla dzieci. Nie kupujemy tam wszystkiego, niemniej jednak zdarza nam się nieraz zajrzeć.

Wielkii3

Posty: 21

 
Dziwię się wszystkim, którzy krytykują ekskluzywne ubrania dla dzieci. Jeśli kogoś stać na zakup takich ubrań to z pewnością powinien sobie pozwolić na ich zakup, bo dzieci prezentują się w nich w mojej opinii naprawdę znakomicie. Zakup jednego ekskluzywnego ubranka na dłuższy okres czasu jeszcze nikomu nie przysporzył kłopotów finansowych :)

Garguł12

Posty: 21

 
Gdy chodzi o ekskluzywne buty dla dzieci to istotną sprawą jest, aby dobrze wybrać rozmiar. Większość rodziców chce kupić swojemu maluchowi buty „na już”, więc ewentualna wymiana rozmiaru na większy/mniejszy mogłaby nieco potrwać.

Czasami w sklepach jest ograniczony wybór luksusowych butów :)

Kolekcjoner

Posty: 11