picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fotografia ślubna w Zielonej Górze, szukam

fotografia ślubna w Zielonej Górze, szukam

Jest jakiś fotograf ślubny z Zielonej Góry, który ma na teraz wolny termin? Nie ma zbyt wiele czasu a nie mogą znaleźć kogoś na zastępstwo fotografa, który był zarezerwowany.

Wariat

Posty: 1

 
Fotograf musi mieć niezwykle olbrzymie doświadczenie. To podstawa i wówczas zdjęcia wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto zł jest w stanie wykonać coś szczególnego. Jeżeli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

Laleczka

Posty: 14

 
Im wiecej jest fotografii tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeżeli zamówi się sto czy dwieście fotografii to fotograf nie byłby w stanie wszystkich wykonać super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu oprócz się bawić to by się musieli ustawiać do fotografii. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek fotografii zawsze się coś wybierze.

Gucio

Posty: 8

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka propozycja została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, zatem pożądane byłoby takie fotografie zlecić.

aliotos

Posty: 4

 
Mnie się podobają zdjęcia ślubne. Mogę oglądać nie tylko swoje, ale również czyjeś. To taka wyjątkowa chwila dla każdego. Niestety nie zawsze później już jest tak pięknie jak to wyglądało wtedy na zdjęciach.

Matizi91

Posty: 6

 
Uwielbiam fotografię weselne z Zielonej Góry, bo tam jest fotograf, który wykonuje przepiękne zdjęcia. Można mieć sprzęt za sto tysięcy, ale to nie wystarczy. Trzeba jeszcze wiedzieć jak się ustawić i jak zrobić zdjęcie, na którym wszyscy wyjdziemy bardzo dobrze. Trafiając do kogoś, kto ma w tym bardzo duże doświadczenie będziemy zadowoleni.

Klakier

Posty: 5

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się niesłychanie podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję odpowiednią dla siebie.

omen100

Posty: 11

 
Gusta są niesłychanie inne, zatem jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na piękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

Januszek

Posty: 2

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, jaka ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Pożądane byłoby tam zajrzeć, bowiem ma super ofertę dla każdego.

BenK000

Posty: 6

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, że był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi zrobić.

Waka Waka

Posty: 15