picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

oczyszczanie sodą

oczyszczanie sodą

Kilka razy słyszałem już, że piaskowanie obecnie odchodzi do lamusa i szuka innych sposobów na skuteczne oczyszczanie powierzchni. Prowadzę firmę budowlaną i na tą chwilę używamy głównie piaskarek, ale jeśli dałoby się jakoś ten temat w inny sposób rozwiązać to chętnie wzięlibyśmy pod uwagę. Jak macie coś sprawdzonego co ewentualnie możecie zaproponować to dajcie znać.

JasioJasio

Posty: 1

 
Piaskarki dają efekty, ale sodowanie będzie znaczenie lepsze. Wiem to po sobie, jak zmieniłem u siebie w firmie sprzęt z piaskarki na urządzenie do czyszczenia sodą to moja efektywność pracy wzrosła, klientów też jest więcej bo i efektywność moich usług jest na wyższym poziomie.

bobuś34

Posty: 13

 
Jak chcesz zdecydować się na działalność w zakresie piaskowania i kupować piaskarki to moim zdaniem znacznie lepiej będzie zainwestować właśnie w urządzenia do oczyszczania sodą i to się znacznie lepiej będzie sprawdzało, efektywność takiego czyszczenia będzie na wyższym poziomie.

090913123

Posty: 4

 
Jednak powoli krok po kroku to sodowanie u nas się zaczyna rozwijać i już kilka razy widziałem te maszyny, które mają oczyszczać sodą. Wiadomo, że jednak piaskarki nadal są wiodące na naszym rynku. Choć pewnie jak poszukasz to coś tam sensownego znajdziesz także pod tym kątem.

Warren1987

Posty: 18

 
Ja naprawiam stare samochody i często trzeba poradzić sobie z rdzą i tutaj znajomy prowadzi własną działalność, ma maszynę Soda BlastSystems i oczyszczanie sodą daje super efekty jeśli chodzi o usuniecie rdzy. Sama maszyna jest ciekawym pomysłem na działalność jak tego szukasz https://www.sodablastsystems.pl/twojbiznes/. Wiem, że on na listę zamówień pod tym kątem nie narzeka.

namok

Posty: 13

 
Jak znajdziesz dobrego wykonawcę to właściwie masz pewność, że sodowanie dobrą maszyną da super efekty i sprawdzi się znacznie lepiej niż piaskowanie. Piaskarki dodatkowo się zacinają i na wykonanie oczyszczania trzeba jednak poświęcić znacznie więcej czasu.

miaziol

Posty: 2

 
Jeśli masz kogoś kto dysponuje maszyną do sodowania czy oczyszczania szkłem to faktycznie może być działanie, które będzie bardziej efektywne jeśli chodzi o czyszczenie niż stosowanie piaskowania, gdzie jednak ciśnienie wypuszczanego czyściwa jest mniejsze więc i efektywność usługi jest mniejsza.

david011

Posty: 4

 
Przy sodowaniu na pewno możesz liczyć na to, że taka usługa będzie dużo bardziej efektywna i wydaje mi się, że z takich propozycji warto skorzystać. Piaskowanie oczywiście daje efekty, ale nigdy nie będzie to wypadało tak dobrze jak oczyszczanie sodą, gdzie jednak te efekty będą wypadały znacznie

Robuś

Posty: 8

 
Ja kupiłem dla siebie taką maszynę i obecnie często pracuje przy renowacji aut, oczyszczam z rdzy, inni wykonują sprawy techniczne. Jeśli chodzi o pomysł na firmę to taka maszyna do sodowania jest dobrą opcją, klientów nie brakuje na takie usługi więc za to duży plus.

pawel253

Posty: 7

 
Sodowanie faktycznie daje super efekty i moim zdaniem z tego warto skorzystać. Jeśli tylko masz taką opcje, kogoś ze sprzętem do sodowania dostępnego to warto skorzystać, efektywność czyszczenia będzie znacznie większa niż w przypadku realizowania takich usług jak piaskowanie.

Anna86

Posty: 7