picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kredyt dla firm bez bik - POMOCY!!!

Kredyt dla firm bez bik - POMOCY!!!

Hejka. Jaką maksymalną kwotę mogę otrzymać, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowiły będą dotacje na otwarcie firmy?

Chciałbym się póki co zorientować, aby mieć taką wiedzę na przyszłość.

transerwis

Posty: 11

 
W sytuacji, gdy interesuje Was kredyt dla firm to mogę Wam bez dwóch zdań polecić usługi firmy https://www.profiter.pl.

Na ich stronie znajdziecie komplet informacji.

SZczecinek23

Posty: 21

 
Nie ulega wątpliwości, że niezwykle wiele korzyści może dać kredyt na firme, lecz wiąże się on jednocześnie z niezwykle ogromnym ryzykiem, które podejmują przedsiębiorcy. Kredyt to świetne narzędzie w rękach profesjonalnego posiadacza firmy. Z kolei młokos może nie poradzić sobie z jego spłatą.

Marioleczka

Posty: 16

 
Jestem w kropce, jeśli chodzi o dofinansowanie dla firm, ponieważ już straciłem nadzieję, że uda mi się uzyskać jakiekolwiek finansowe wsparcie. Podchodzę do sprawy uczciwie, bo chciałbym rozwinąć naprawdę fajny pomysł na biznes. Póki co wszystko stoi w miejscu, ponieważ nie mam środków na inwestycje.

gregcie@

Posty: 12

 
Początki niewątpliwie mógłby ułatwić kredyt na rozpoczęcie działalności, bowiem takiego sam szukałem. Na szczęście trafiłem na pomoc doświadczonego znajomego.

Tadzin

Posty: 17

 
Mam świadomość, iż niczym przyjemnym nie jest kredyt na firme. Przeważnie wiąże się on z utratą płynności finansowej lub koniecznością zaciągnięcia kredytu w celu dalszych inwestycji ukierunkowanych na rozwój firmy. Sam musiałem taki zaciągnąć, lecz wszystko dobrze się skończyło.

prostaczek4

Posty: 18

 
Doszedłem do wniosku, że moja firma stoi w miejscu i może pomóc jej co najwyżej kredyt inwestycyjny. Jego zaciągnięcie oceniam jako wielką odpowiedzialność i właśnie z tego względu poważnie się waham. Czytając Wasze wypowiedzi tylko utwierdzam się w przekonaniu, że warto to bardzo dokładnie przemyśleć.

czesławek

Posty: 12

 
Jestem w kropce, jeśli chodzi o dofinansowanie dla firm, ponieważ już straciłem nadzieję, że uda mi się uzyskać jakiekolwiek finansowe wsparcie. Podchodzę do sprawy uczciwie, albowiem chciałbym rozwinąć naprawdę fajny pomysł na biznes. Póki co wszystko stoi w miejscu, ponieważ nie mam środków na inwestycje.

adolort34

Posty: 16

 
Jeszcze niedawno chciałem zaciągnąć kredyt na firmę. Bardzo szybko wycofałem się z tego pomysłu, gdy uzyskałem informacje, jak wiele wymogów formalnych musiałbym spełnić. Poszukam jednego alternatywnego sposobu sfinansowania inwestycji mojego przedsiębiorstwa.

foken

Posty: 17