picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

polecam korzystne pożyczki gotówkowe od osób prywatnych

polecam korzystne pożyczki gotówkowe od osób prywatnych

Kojarzycie może specjalne portale z pożyczkami społecznościowymi? Jak dotrzeć do osób prywatnych, które są zainteresowane pożyczeniem swoich pieniędzy?

grzes3345

Posty: 18

 
Ja bym chętnie pieniądze zainwestował w pożyczkę społecznościową, ale nie wiem jak to wszystko dopiąć. Bo jest przecież ryzyko, że się trafi na kogoś, kto nie za bardzo będzie zainteresowany spłatą i co wtedy? ;p Nie wiem, może są jakieś narzędzia, żeby w takiej sytuacji skutecznie wyegzekwować pieniądze...?

Iwona3

Posty: 14

 
Raz w życiu pożyczyłem pieniądze na procent, ale to był znajomy, znajomego, który akurat potrzebował kasy, także w miarę ta osoba była pewna. W sumie niezły zarobek z tego wyszedł.

Jacuś

Posty: 16

 
Z chwilówkami z jednej strony fajnie, bo pieniądze bez formalności i praktycznie od ręki, ale z drugiej strony są to kosztowne rzeczy. Generalnie ja je traktuję jako ostatnia deska ratunku, jak już naprawdę nie ma innej szansy, żeby zdobyć pieniądze.

SZczecinek23

Posty: 21

 
Miałem już zamiar dawno temu zainwestować w pożyczkę społecznościową, ale nie znałem dobrej strony, która by taką transakcję obsłużyła. Ostatnio mi dopiero kolega z pracy podrzucił linka na www.pozyczkolandia.pl. Tutaj są fajne, przejrzyste warunki. To co mi się najbardziej podoba to sposób w jaki rozwiązali kwestie bezpieczeństwa. Mają jako jedyni w branży usługę prawną przy egzekwowaniu roszczeń od pożyczkobiorców.

Tadzin

Posty: 17

 
Ja pewnie premię jakąś jeszcze przed nowym rokiem dostanę w pracy, ale to i tak mało, kropla w morzu potrzeb. Sam będę musiał chyba pójść w jakiś kredyt.

wolnomuur

Posty: 17