picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Pożyczka przez internet, proszę o info

Pożyczka przez internet, proszę o info

Cześć. Przedmiotem mojego zainteresowania stała się pożyczka online. Możecie wskazać jej plusy i minusy? Boję się, aby w przyszłości się normalnie nie zadłużyć.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Z mojej strony pragnę dodać, że kilkukrotnie decydowałem się zaciągnąć pożyczkę online i nigdy nie miałem kłopotów z dwiema firmami pożyczkowymi. Po prostu brałem pożądaną kwotę, a potem oddawałem razem z odsetkami.

Pożyczając na krótki czas da radę przełknąć odsetki.

marcin225

Posty: 15

 
Niektórym wydaje się, że pożyczka przez Internet to dużo zachodu.

Przekonałem się o tym, że jest wręcz przeciwnie, bowiem w kilkanaście minut mój wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Potem kliknąłem w specjalny link, a pieniądze na drugi dzień pojawiły się na koncie.

Klasowe34

Posty: 24

 
Moje zdziwienie było spore, gdy dowiedziałem się, że pierwsza pożyczka przez Internet może być praktycznie bezkosztowa. O ile pamiętam to pożyczyłem 1000 złotych na miesiąc i oddałem 1010 złotych. Nie miałem żadnych innych problemów z firmą pożyczkową.

ChosenOne

Posty: 16

 
Trudno było mi znaleźć odpowiednie porównanie pożyczek. Dopiero wchodząc na stronę http://www.pozyczkiprzez.net udało mi się osiągnąć cel. Dodatkowo otrzymałem znakomite źródło informacji na temat tego, z jakich firm pożyczkowych warto korzystać, ponieważ są sprawdzonym partnerem. W awaryjnej sytuacji zawsze najpierw wchodzę pod wymieniony wyżej adres :)

jacor

Posty: 13

 
Właśnie takie promocje polegające na zaoferowaniu zdecydowanie tańszej lub wręcz darmowej pierwszej pożyczki wpływają na popularność firm pożyczkowych.

Starają się one między innymi w ten sposób wypromować swoją ofertę, a każda kolejna pożyczka wiadomo, iż udzielana jest już na mniej korzystnych warunkach.

Strzała

Posty: 19

 
Trudno dziwić się, że kolejnym krokiem firm pożyczkowych stały się pożyczki online.

Dzięki nim mogą dotrzeć do zdecydowanie szerszego grona odbiorców. Nie dziwię się także, że powstały nawet pierwsze porównywarki takich pożyczek, które udzielane są przez Internet.

Adi666

Posty: 15

 
W Internecie czytałem dużo nieprzychylnych komentarzy na temat pożyczek przez Internet. Osobiście wychodzę z założenia, że bardzo duże grono niezadowolonych osób to klienci, którzy po prostu nie wywiązali się ze swoich zobowiązań. Nie da się ukryć, że wówczas firma pożyczkowa podejmuje kolejne kroki w celu windykacji klienta, co jest naturalną czynnością.

Lack

Posty: 22

 
Osobiście uważam, że każdej pożyczki online da radę uniknąć, a więc wykombinować pieniądze na ten zamiar pochodzące od innej osoby. Z drugiej strony taka pożyczka nie ma zbyt wielu negatywnych stron pod warunkiem, że spłacimy ją w ściśle określonym terminie.

Czarek

Posty: 20

 
Chcesz poznać zalety pożyczki przez Internet?

To przede wszystkim szybkość, z jaką masz szansę ją otrzymać. Bardzo często firmy potrafią rozpatrzeć wniosek nawet w 10-15 minut, a w rezultacie wypłacić pieniądze na konto bankowe jeszcze tego samego dnia. Wiele osób potrzebuje pieniędzy nagle, więc zaciągnięcie takiej pożyczki wydaje się rozsądnym wariantem.

kadajo

Posty: 26