picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Spływy kajakowe po Tanwi, proszę o pomoc!

Spływy kajakowe po Tanwi, proszę o pomoc!

Czy ktoś z was był na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego czy jest to odpowiednie miejsce na spływ dla osób, które nie posiadają odpowiedniego doświadczenia?

Rico

Posty: 8

 
Rzeka Tanew jest bardzo atrakcyjna jeżeli chodzi o kajaki ponieważ posiada śliczne widoki i nie jest bardzo wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, iż również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

edward33

Posty: 15

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są rzeczywiście przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je poprzez długi czas.

Tomcio

Posty: 21

 
Jeśli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to doskonałe wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również niesłychanie mnóstwo innych osób z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się rzeczywiście doskonale.

mew soncz7777

Posty: 13

 
Bardzo gorąco zachęcam Cię do tego abyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie ponieważ dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom doskonale spędzisz swój wolny czas.

Wielkii3

Posty: 20

 
Niewątpliwie, iż na każdym spływie kajakowym dostoisz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz pozyskać stosowne przeszkolenie aby sobie poradzić.

Krakus

Posty: 19

 
Twoje dzieci z pewnością poradzą sobie podczas spływu kajakowego po Tanwie. Kajaki to jeden z tych sportów, który jest właściwy dla każdej osoby. Dodatkowo nie potrzeba dużego doświadczenia aby bez problemu posługiwać się kajakiem i przemieszczać się po wodach. Krótkie przeszkolenie w zupełności wystarcza do tego aby poradzić sobie z pływaniem.

QQrydza

Posty: 21

 
Jeśli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest niezmiernie wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

tasdefleja

Posty: 18

 
Spływy na Roztoczu organizowane są między innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona mnóstwo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest bardzo przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

TomekK

Posty: 5

 
Spływ kajakowy to wspaniała rozrywka dla każdej osoby i jak najbardziej warto wziąć w nim udział nawet jeśli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

ur-0004

Posty: 13