picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Spalanie tłuszczu, sprawdzony sklep

Spalanie tłuszczu, sprawdzony sklep

Chciałabym schudnąć, niemniej jednak w zdrowy sposób bez drakońskich diet.

Mam plan treningów siłowych, może jogging, niemniej jednak myślałam też o tym, żeby zacząć brać jakiś preparat na odchudzanie. Jaki i gdzie?

dobryjoy

Posty: 13

 
Właśnie mam zamiar zacząć brać 7 Nutrition HCL. Skorzystam ze sklepu, który proponujecie na forum. Widzę, że ceny mają całkiem do rzeczy, widziałem też jakieś promocje. Czytałem o nutrition dużo informacji i taką podjąłem decyzję. Mam nadzieję, że z nim mi się uda.

himmmu78

Posty: 12

 
Najpierw nie wierzyłem, ale rzeczywiście dzięki odżywkom na masę i treningom dziś mogę powiedzieć, że mi się powiodło. Teraz już ich nie biorę, raczej izolaty białkowe. Masówkę polecam wszystkim chudym, jakim ja byłem kiedyś. Ludzie to da się osiągnąć.

GRUZION5

Posty: 20

 
Mnie najbardziej zależy na odchudzaniu. Chyba się zdecyduję na coś, co tu na forum proponujecie. Już nie mam za bardzo nadziei, że kiedyś mi się powiedzie. Schudnę, poćwiczę i potem znowu brakuje mi weny, zapału itd. Znowu tyję i nic mi się nie chce. Wy chyba tak nie macie.

Ptaszyna

Posty: 22

 
Nie brałem nigdy odżywek dla sportowców. Raczej witaminki i te sprawy, ale nie chodzę na siłownię, tylko jeżdżę na rowerze. W sumie to może coś z tych suplementów mogłoby mi się przydać.

mazi1991

Posty: 13

 
Przeglądałem asortyment tego sklepu i tak rzeczywiście mają tanie odżywki. Widziałem też kilka ciekawych pozycji w promocjach. Bardzo rzetelny sklep.

Kódłaty

Posty: 20

 
Koszulki muszą być idealne na siłownie. Bawełna, firma, dopasowane, nie jakieś tam chorągiewy na wietrze. Bez dwóch zdań na siłowni trzeba dobrze wyglądać.

Gumis

Posty: 11

 
Jak dla mnie to najlepsze odżywki i inne rodzaje mają tutaj http://najlepszesuple.pl/690-somatodrol-60-kaps.html.

Warto tu zaglądać, bo często mają fajne promocje.

Anno Domini

Posty: 19

 
Taki trening, jak widać efekty to mnie po prostu jara. Nigdy nie miałem tyle dyscypliny w sobie, żeby trenować cokolwiek. Chyba chodziło o to, że nie miałem po prostu siły. Teraz zażywam dodatkowo odżywki dla sportowców i jest bardzo dobrze.

Jacuś

Posty: 9