picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Artykuły fryzjerskie - POMOCY !!!

Artykuły fryzjerskie - POMOCY !!!

Mam zamiar kupić fryzjerkom w moim zakładzie nowe fartuchy fryzjerskie, co polecacie. Na co zwrócić uwagę. Może znacie jakąś dobrą hurtownię, sklep?

czarnuszek

Posty: 6

 
Takiej hurtowni fryzjerskiej właśnie szukałam. Dobrze, że czytam nieraz fora:) Już złożyłam zamówienie i czekam na towar. Mają bardzo atrakcyjne ceny, dlatego skorzystałam, poza tym liczę na tę gwarantowaną jakość. Kupiłam tam wszystko, co mnie interesowało, mają spory wybór.

dobryjoy

Posty: 13

 
Trwałą ondulację dobrze jest poćwiczyć na główce fryzjerskiej. Hurtownie oferują taki asortyment w całkiem przystępnej cenie. Sama coś takiego sobie zakupiłam do domu, także trenuję:)

Chorowity12

Posty: 21

 
Naszukałam się w hurtowniach w moim mieście manekinów sklepowych i jakoś nic nie wpadło mi w oko. Widziałam te w hurtowni fryzjerskiej i chyba są całkiem spoko. Niesłychanie zależy mi na porządnej jakości, żeby były trwałe i nie trzeba było takich zakupów robić co pół roku, bowiem coś się łamie czy zniekształca.

matek562

Posty: 11

 
Na stanie naszego salonu mamy kilka główek z różnym włosem. Przyjmujemy praktykantów, a taka główka fryzjerska to wspaniała rzecz dla nich. Treningi skutkują. Na początek polecam z włosami naturalnymi, najlepsze efekty.

omen100

Posty: 14

 
Do swojego zakładu kupowałam fartuchy fryzjerskie w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Sprawdziły się, więc mogę bez obaw polecić innym. Dobra jakość, poza tym spodobały się w salonie fryzjerkom, a oto mi właśnie chodziło, żeby były zadowolone.

Laleczka

Posty: 19

 
Do nauki farbowania najlepiej jest wybrać główkę fryzjerską z włosów syntetycznych. Po pierwsze są tańsze, po drugie lepiej się na nich ćwiczy takie rzeczy. Z doświadczenia polecam kupić główkę dobrej jakości, gdyż te tańsze służą bardzo krótko. Jak już kupować takie akcesoria, to lepiej dołożyć parę złotych i mieć na dłużej, poza tym lepszą jakość.

druhnnna

Posty: 11