picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gabinet kosmetyczny kraków, czy znacie ?

gabinet kosmetyczny kraków, czy znacie ?

Chciałabym podreperować stan skóry na twarzy przy trądziku. Może polecacie jakiś konkretny zabieg i gabinet kosmetyczny w Krakowie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Namo

Posty: 5

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Jacuś24

Posty: 11

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona https://www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu bardzo dobrą opinię, ponieważ pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

Franuś

Posty: 27

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

merlo45

Posty: 4

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D natomiast chodzę regularnie na peelingi chemiczne, gdyż te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach sięgnąć z innych zabiegów, natomiast boję się, że jak zacznę, to będę tak wiecznie musiała.

Mr Boks

Posty: 15

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

Bienkus

Posty: 9

 
Powiem tak, iż niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, jaka umiejętnie podchodzi do własnej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

foken

Posty: 17

 
Jest mnóstwo dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, dlatego polecam.

alek000

Posty: 12

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Wiele słyszy się dzisiaj na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, zatem nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

Dr Nemo

Posty: 7

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, wobec tego efekt jest po prostu wow.

Fanatyk

Posty: 5