picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Profesjonalna klinika kosmetyczna na terenie łodzi ?

Profesjonalna klinika kosmetyczna na terenie łodzi ?

Cześć.

Od pewnego czasu czuję się po prostu paskudna. Nie dość, że mam trądzik, który nie da się niczym wyleczyć to jeszcze wiele przytyłam na tabletkach anty. Chcę je rzucić, ale wiem, że od tego nie schudnę. Poszukuję kliniki, jaka mi pomoże, najlepiej u mnie w Łodzi.

Pomóżcie proszę.

45@54

Posty: 13

 
Nie jestem w stanie doradzić Ci nic więcej niż odwiedziny w dobrej klinice. http://www.sthetica.pl to jest stronka dobrej kliniki, gdzie odchudzają, upiększają i wszystko po kolei. Moja koleżanka tam była. Nie widziałam jej 3 miesiące, bowiem byłam na pracach za granicą. Jak wróciłam ona była szczuplejsza i piękniejsza, na tyle, że aż jej nie poznałam na ulicy! Ona na początku się śmiała i nic nie chciała małpa powiedzieć :P natomiast potem się przyznała, że gdyby nie ten salon to by tak nie wyglądała. Ja jak nazbieram trochę kasy to też pójdę.

okruchowy

Posty: 27

 
Powinnaś zajrzeć do tego salonu na wydawniczej jak jesteś z Łodzi. Ja jak idę to właśnie tam, bo tam po pierwsze: najlepiej jestem traktowana, po drugie: ceny są przystępne, po trzecie: jest wysoka jakość zabiegów i miła, przyjazna obsługa. Może i są wyższe salony, lecz ja nawet nie mam po co szukać, bo póki co lepszego niż ten u nas w mieście nie znalazłam. Po prostu zakład na 5+ ;-) Trzymam kciuki, abyś się poczuła lepiej i lepiej wygląda, tak jak pragniesz, Amen! :)

Klasowe34

Posty: 24

 
Ahoj Koleżanko!

Jeżeli to by była prawda, że siłą myśli da się rozkazać buzi i pryszczom aby się dogadały i pryszcze zrobiły sobie wolne, to ja bym wyglądała wyśmienicie. Prawda jest jednak taka, że tak się nie da. Wystarczy jednak wziąć się za siebie, bowiem to szkoda czasu na gadanie czy płacze. Ja poszłam do Sthetica’y w Łodzi, po miesiącu miałam buzię tak cudną jak nigdy wcześniej w życiu. Czuję się jakby mi ktoś darował drugie życie. Nie wiem czy jedynie ten salon jest taki cudny, lecz w razie czego przesyłam linka http://www.sthetica.pl Trzymaj się i nie przestawaj walczyć!

Intro_69

Posty: 15

 
Taka szara cera to jak jazda nad przepaścią… nieraz po prostu masz ochotę przestać walczyć i skoczyć… ja wiem jak to jest, też tak miałam przez ponad 2 lata, po mocnych środkach antykoncepcyjnych (Diane35), których nikomu nie polecam. To, co mogę polecić to salon Sthetica z Łodzi. Oni zadbali, żebym wyglądała znowu pięknie i młodo. Mam 27 lat natomiast czułam się jak 35latka i tak wyglądałam. A aktualnie? Nieraz się mnie pytają o dowód jak kupuję alkohol, więc to coś znaczy :D

Bwoy-Yo

Posty: 19

 
Od pewnego czasu chodze do takiego salonu, gdzie Panie są cudowne natomiast po każdej wizycie wyglądam lepiej. Nawet zważając na to, iż dzisiaj dłużej siedzę w pracy, albowiem do mojej firmy dołączyła inna i mamy prawdziwy zawał pracy i nadgodziny. www.sthetica.pl tu masz kontakt do tego salonu. O ile ze mną zrobili takie cuda, to z Tobą na pewno też dadzą sobie radę :) Musisz jedynie się zrelaksować i spróbować zrobić coś jedynie dla ciebie. Trzymaj się ciepło i nie daj się pogodzie :))

mikesmith0103

Posty: 23

 
Siemaneczko, niesłychanie lubię dzielić się radami, tym bardziej jak naprawdę znam się na temacie, albo jak mam coś ważnego do przekazania. Właśnie tak jest w tym momencie. Szukasz dobrego salonu w naszej łódce natomiast ja taki znam, ha! http://www.sthetica.pl tutaj masz adres bezpośrednio do zabiegów. Poczytaj sobie co one robią. Każdy z nich jest dla innego stanu skóry, na pewno któryś też będzie dla ciebie właściwy. A sam salon jest bajkowy i zawsze pomocny, więc się nie masz co obawiać.

Batiatus12

Posty: 15