picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Klapp clinical care - poszukuję !!

Klapp clinical care - poszukuję !!

Witam serdecznie. Jestem w trakcie poszukiwań dobrego, polecanego salonu kosmetycznego w Rzeszowie. Dokładnie zależy mi na depilacji laserem. Może coś proponujecie, czekam.

Specjalista

Posty: 9

 
Uważam z własnego doświadczenia, że my panie za rzadko korzystamy z takich jakościowych zabiegów. Dlatego co niektóre z nas podchodzą do nich jak do jeża :) Nie tak dawno przekonałam się o skuteczności mezoterapii ampułkami. Świetna sprawa. Nie wyobrażam sobie tylko domowych sposobów.

mimuś00

Posty: 16

 
Po ciąży owszem mogą stać się okropne i też takie właśnie mam na brzuchu i udach. Podobno działanie lasera frakcyjnego potrafi zrobić niemałe wrażenie ;) Mąż mówi, że marudzę i on akurat nie widzi żadnego problemu, ale mnie cholernie przeszkadzają rozstępy. Zdobędę się i podejmę w końcu decyzję o ich usunięciu profesjonalną metodą w gabinecie.

Damiano

Posty: 12

 
To salon kosmetyczny w Rzeszowie, któremu od lat zaufałam http://www.pracowniawdzieku.pl - najlepszy w naszym mieście, najwięcej profesjonalnych zabiegów przy użyciu wysokiej klasy urządzeń :)

Ptaszyna

Posty: 22

 
Osobiście uwielbiam fotel kosmetyczny :) i chętnie tam przesiaduję. Nie ma to jak raz na jakiś czas pozwolić sobie na dobry zabieg pielęgnacyjny dla swojej skóry. Ostatnio poważnie zastanawiam się też jak i wy nad fotoepilacją. Jak na razie mam tylko za, nic przeciw ;)

Zlomex

Posty: 20

 
Najpierw krem jeden, potem drugi i trzeci serum itd. Cała moja łazienka tonie od kosmetyków różnego rodzaju. Od jakiegoś jednak czasu korzystam z mezoterapii w gabinecie w Rzeszowie i niezmiernie sobie chwalę jakość tego zabiegu. Faktycznie można zrezygnować z wielu kosmetyków, których się dotychczas stosowało i zamienić je na stosunkowo lżejsze :)

jurcio

Posty: 15

 
Sama martwię się o swoje blizny. Wiem, że takie zabiegi są skuteczne, ale nie bardzo mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, że laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednak muszę jeszcze trochę poczekać, żeby w końcu skorzystać z jego dobroczynnej mocy :)

mateo29

Posty: 16

 
No właśnie najlepiej przekonać się na własnej skórze, byleby nie była jednak już taka żeby jej się nie dało uratować :D Też zwlekałam decyzję, aż w końcu wybrałam się na profesjonalne usuwanie cellulitu do salonu kosmetycznego. To całkiem inna bajka, niż stosowania 3 razy dziennie kremów, katowanie się ćwiczeniami. Każda dziewczyna mająca ten problem powinna pomóc sobie w ten sposób.

Sewerynus

Posty: 18