picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

noclegi w Kołobrzegu, szukam

noclegi w Kołobrzegu, szukam

Jechać na wakacje do Kołobrzegu czy wybrać inne miejscowości? Ktoś był ostatnio? Jak z cenami, jak z apartamentami? Nie za bardzo jestem w tym zorientowany.

Fanatyk

Posty: 1

 
Kocham polskie morze, dlatego od dwudziestu lat, co roku tam jestem. Rodzinie też się podoba. Według mnie ceny są atrakcyjne, a wybór noclegów jest coraz większy.

v_v007

Posty: 8

 
Nie lubię polskiego morza, niemniej jednak w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się poprzez lata zmieniło. Źle nie było, niemniej jednak wole inne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

proszek

Posty: 3

 
O tym, co ciekawego jest w Kołobrzegu można znaleźć na stronie internetowej https://apartamenty.kolobrzeg.pl/noclegi-kolobrzeg/. Można tutaj również znaleźć bardzo interesujące oferty z noclegami w Kołobrzegu.

Madzia

Posty: 10

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, iż ma wiele wad, niemniej jednak mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeżeli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem zarówno, jeżeli tego nie ma to wakacje nadal mam niesłychanie udane.

Frasiek22

Posty: 14

 
Jest niezmiernie duży wybór apartamentów w Kołobrzegu, wobec tego odszukacie to, czego szukacie. Najlepiej to robić zdalnie, albowiem wówczas nie traci się czasu na miejscu.

Różyczka

Posty: 12

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się niesłychanie podobało. Pogoda też nie była taka zła. Generalnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, iż w przyszłym roku też pojadę.

labuh

Posty: 3

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, że ma wiele wad, ale mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeśli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem także, jeśli tego nie ma to wakacje nadal mam bardzo udane.

TomekK

Posty: 7