picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wakacje all inclusive, znacie coś ?

wakacje all inclusive, znacie coś ?

Planujemy urlop i padło na Egipt. Jak macie jakieś rozeznanie w ofertach wakacji all inclusive, chętnie sprawdzimy. Im więcej propozycji, tym oczywiście lepiej. Z góry dziękujemy za zainteresowania :D

Damiano

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o egzotyczne kraje o wiele bezpieczniej i taniej jest wybrać opcję wakacji rodzinnych all inclusive. Mieliśmy obawy co do kuchni poza hotelem. Nigdy nic nie wiadomo :) A tak to wszystko było na miejscu. Bez żadnego wychodzenia poza teren hotelu :D Pewnie ta opcja nie jest droższa od dwóch posiłków i zakupów na własną rękę.

Nikuś23

Posty: 9

 
Jeszcze nie mieliśmy możliwości korzystania z wakacji rodzinnych all inclusive, ale jeśli nie takie właśnie w tym roku, to nigdzie się raczej nie wybierzemy poza Europę. Zależy nam coś zwiedzić poza nią, ale dwójka szkrabów to jednak obowiązek. Znaleźliśmy ofertę z opieką do dzieci, więc może będzie całkiem okej.

Ptaszyna

Posty: 20

 
Jeżeli planujecie spędzić wakacje all inclusive w Azji to polecam tego organizatora http://clubmed.pl. W naszym przypadku sprawdził się bardzo dobrze. Z tyloma atrakcjami jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia.

alidomus

Posty: 8

 
Odkąd kilka lat temu pierwszy raz zdecydowaliśmy się z rodziną na wakacje all inclusive, nie korzystamy z innych. Wiem, że są różne opinie na ten temat. My jednakże trafiliśmy zawsze na super ofertę.

@_yyy111

Posty: 19

 
Mieliśmy dwie opcje do wyboru w tamtym roku w Tajlandii. Zdecydowaliśmy się na wycieczki rodzinne all inclusive, gdzie wszystko wliczone było w cenę końcową. Przy dzieciach to rzeczywiście najlepsze korzystne rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie biegania po sklepach za wodą itp.

omen100

Posty: 11

 
Jakby ktoś jeszcze coś miał w zanadrzu to polecać :D Czas nagli, a jakoś na razie żadna propozycja wakacji all inclusive w Tajlandii nie zrobiła na mnie wrażenia :(

monichś

Posty: 17

 
Mamy już dość sporą listę organizatorów. Pewnie skorzystamy z którejś z wycieczek rodzinnych all inclusive, bowiem tak będzie zdecydowanie wygodniej. Pytanie tylko do mamuś, czy na tak daleki wyjazd, jak Malediwy nie za wcześnie z rocznym dzieckiem. Nie wiem czy przypadkiem nie pospieszyliśmy się zbytnio.

Black_Riot

Posty: 9

 
Nawet bez opieki i tak bym się na którąś z takich wycieczek all inclusive wybrała. Mam córkę 7 lat, więc zawsze znajdujemy sposób na nudę. W tamtym roku nie byliśmy nigdzie, więc czas na rewanż :)

Lalka

Posty: 17