picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

naprawa agd świdnica, polecicie ?

naprawa agd świdnica, polecicie ?

Dzień dobry. Macie jakieś informacje o firmach świadczących usługi z zakresu montażu klimatyzacji w Świdnicy?

ciumar1

Posty: 8

 
Naprawa agd w Strzegomiu to temat, który jest dosyć dobrze mi znany, bowiem kilkukrotnie potrzebowałem pomocy fachowców. Wszystko z racji tego, że mam dość stary sprzęt AGD w domu.

WTFurdoin

Posty: 19

 
Nigdy nie zdawałęm sobie sprawy, że panuje tam duża konkurencja wśród przedsiębiorstw, jakie zajmują się naprawą pralek w Świdnicy. To korzystne dla klienta.

warter88

Posty: 7

 
Jestem w stanie zapłacić faktycznie solidnie za montaż klimatyzacji. Problemem jest wyłącznie fakt, że nie mogę odszukać właściwej klasy fachowca w Świdnicy, który podejmie się tego zadania, a jednocześnie umożliwi mi konkretny termin wykonania.
Mój kolega zajmuje się naprawą pralek w Strzegomiu, więc w razie zainteresowania mogę podać do niego namiary w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam.

Tadzin

Posty: 17

 
Mój wybór padł na naprawę agd, które wykonuje ta firma: www.serwis-agd-dzierzoniow.pl. Myślę, że w Świdnicy nie bylibyście w stanie znaleźć nikogo lepszego. Z resztą musicie się sami o tym przekonać :)

Facio

Posty: 27

 
Nigdy nie zdawałęm sobie sprawy, że panuje tam duża konkurencja wśród przedsiębiorstw, które zajmują się naprawą pralek w Świdnicy. To korzystne dla klienta.

grużdzin

Posty: 11

 
Moim zdaniem montaż klimatyzacji w Strzegomiu powinniście powierzyć profesjonalnej firmie, albowiem wyłącznie wówczas będzie istniało spore prawdopodobieństwo, iż usługi zostaną wykonane w odpowiedni sposób. Przynajmniej ja w ten sposób podchodzę do sprawy.

enriquess

Posty: 17

 
Z mojej perspektywy serwis agd winien wyróżniać się przede wszystkim bardzo krótkim czasami reakcji na zgłoszenie. Każdemu klientowi zależy na czasie.

dobryjoy

Posty: 13

 
Nie byłem pewien, kogo powinienem wybrać wybrać, gdy musiałem wezwać serwis agd. Na szczęście Wasze rekomendacje na tym forum dyskusyjnym mi niesamowicie pomogły! :-)

drumer

Posty: 7