picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Czy w Krakowie kupię meble ogrodowe ?

Czy w Krakowie kupię meble ogrodowe ?

Do mojego ogródka przydałaby się jakaś huśtawka ogrodowa, chyba najlepiej z technorattanu. Czekam na wasze podpowiedzi odnośnie sklepów w krakowie, gdzie mają jakąś ciekawą ofertę. Dziękuję.

Laleczka

Posty: 8

 
W ogrodzie konieczna jest huśtawka:) Polecam ogrodową wersję z technorattanu ze sklepu w krakowie http://modnymebel.istore.pl/pl/hamaki-i-hustawki

Andzia

Posty: 22

 
A ja bardzo cieszę się z zakupu leżanki ogrodowej. Pojechaliśmy do krakowa, żeby dokładnie obejrzeć mebel. Nabyliśmy na koniec tamtego sezonu, więc teraz ze zniecierpliwieniem czekamy, aż przyjdzie upragnione lato:) Pozdrawiam.

czesławwww23

Posty: 14

 
Jak dla mnie bomba. Najbardziej spodobała mi się oferta koszy z technorattanu, cacko jak nie wiem co i będę go kupować. Nie widziałam nigdzie takich mebelków, jak tu w tym sklepie z krakowa. Mają nosa do tego, co podoba się klientom:)

2findme2

Posty: 18

 
Też uważam, że meble ogrodowe powinny być z technorattanu, to świetny materiał odporny na warunki atmosferyczne. Swoje kupowałam w sklepie w krakowie i jak na razie służą mi już 3 rok, nie mam problemów z nimi żadnych, nie wyblakły, niż zgniły, bardzo dobra jakość. Tylko takie polecam.

labuh

Posty: 10

 
W naszym ogrodzie najbardziej jesteśmy zadowoleni z zakupu huśtawki ogrodowej z technorattanu, kupowaliśmy też w krakowie. Jest okupywana przez dzieci, wieczorami to ja spędzam na niej miłe chwile z książką.

@marcelko

Posty: 16

 
Też słyszałam dużo dobrego o tych meblach ogrodowych w krakowie, sklep godny polecenia. Sama będę się u nich zaopatrywać, jak tylko zacznie się sezon. Czas zmienić własne plastikowe mebelki na takie ładniusie i gustowne jak te. Swoją drogą to zakup na długo, albowiem to dobry materiał technorattan.

mikesmith0103

Posty: 25

 
A mnie urzekły leżaki i leżanki w tym sklepie w krakowie. Mam cel nabyć sobie taki narożnik, bowiem bardzo dobrze by mi pasował do mojego małego cudownego ogródka. Polecam zobaczyć ich stronę i ofertę, z pewnością wpadnie wam coś w oko. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów do swoich ogródków.

bobuś34

Posty: 15