picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

adwokat trojmiasto

adwokat trojmiasto

Szukam w Gdańsku kancelarii prawnej, która zajmuje się sprawami frankowymi, jak możecie mi kogoś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać. Jak możecie coś polecić to dawajcie znać.

Black_Riot

Posty: 1

 
Dobrze będzie do sprawy frankowej poszukać kogoś kto na ten temat postawił i działa w tych sprawach przede wszystkim bo nie są to kwestie proste, banki się bronią więć trzeba być na bieżąco z orzeczeniami, by wiedzieć w jakim działać kierunku.

Sarenka

Posty: 12

 
Wydaje mi się, że pomocą prawników będzie można taką sprawę poprowadzić sprawnie i faktycznie umowa kredytu frankowego będzie to unieważnienia, tylko staraj się właśnie szukać jakieś kancelarii, która tą tematyką się kompleksowo zajmuje.

jarcio00

Posty: 7

 
Jeśli masz sprawę z prawa rodzinnego i opiekuńczego to takim tematem zajmuje się Kancelaria Gautier. Po konsultacji telefonicznej na pewno zaproponują takie rozwiązania, które są realne do osiągnięcia. Możesz wcześniej zadzwonić - 609 115 050 i ewentualnie też omówić sprawę wstępnie.

@_yyy111

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o sprawy, które dotyczą rozwodów to chyba każdy adwokat może się tym zająć, choć najbardziej popularną opcją będzie pewnie korzystanie z pomocy tych prawników, którzy typowo zajmują się sprawami z prawa rodzinnego.

foken

Posty: 20

 
Do sprawy frankowej poszukaj sobie prawników, którzy postawili na ten temat i wiadomo, że mają na tyle doświadczenia, że są w stanie poprowadzić taką sprawę na odpowiednim poziomie.

Misio

Posty: 19

 
Jak szukasz pomocy przy rozwodzie to jednak wydaje mi się, że najlepsza opcją będą kancelarie, które właśnie w sprawach rozwodowych się specjalizują i mają pod tym kątem największe doświadczenie, będą w stanie to dobrze poprowadzić.

Mr Frog

Posty: 10

 
Akurat wydaje mi się, że przy kwestiach z prawa rodzinnego jest sporo kancelarii, które się tym zajmują i faktycznie będzie można liczyć na kompleksową pomocy czy to rozwód czy kwestia opieki nad dziećmi.

@_yyy111

Posty: 21

 
Tak naprawdę najważniejsze, żeby prawnik rzetelnie podchodził do tematu i indywidualnie do każdej sprawy wtedy ewentualny sukces jest bardziej prawdopodobny więc takiej pomocy będzie trzeba właśnie szukać.

Fanatyk

Posty: 8