picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strony www Łódź, gdzie ?

strony www Łódź, gdzie ?

Czy tworzenie strony internetowej jest uciążliwe? Chciałbym coś łatwego, natomiast nie wiem czy sam mam się za to brać?

QwerTery

Posty: 2

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, natomiast dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

tadziu47

Posty: 27

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

guster

Posty: 3

 
Znajomy korzystał z firmy, jaka zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest niezmiernie zadowolony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też niezmiernie podoba. Nie każdy potrafi wykonać dobrą stronę, jaka jest czytelna i na jakiej w prosty sposób można odnaleźć wszystkie znaczące informacje.

Jacuś

Posty: 17

 
Niby stronę można wykonać samodzielnie, niemniej jednak trzeba się na tym znać. Tym niezwyklej, że dzisiaj trzeba wykonać stronę responsywną, jaka działa na wszystkich urządzeniach.

Adi666

Posty: 18

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Klakier

Posty: 4

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi rzeczywiście spore zyski.

alklu7

Posty: 16

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bo wtedy o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

Yewose

Posty: 3

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, jaka tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, albowiem była tak nowoczesna, iż jednocześnie ponadczasowa. Wiele za nią nie wydałem, niemniej jednak pomiędzy okresie przez te wszystkie lata niesłychanie mnóstwo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

alujas

Posty: 3

 
Sam nie ma strony, bowiem mam małą firmę i klientów poszukuję blisko miejsca zamieszkania, lecz dużo znajomych takie strony posiada. Mówią, iż obsługa jest bardzo łatwa i zyski są wielkie. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

alibabuś45

Posty: 13