picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Salon fryzjerski w Cieszynie, polecicie ?

Salon fryzjerski w Cieszynie, polecicie ?

Witam panie, ale może i panów :D Szukam sprawdzonego salonu fryzjerskiego w Cieszynie. Mam dylemat przed zmianą, jakiej chciałabym dokonać na swoich włosach :) Czekam i dziękuję.

Worms

Posty: 11

 
Mnie zależało na dobrym fryzjerze w Cieszynie na wesele. Szczerze to jest dylemat. Zwykłe podcięcie włosów zrobi ci każdy. Gorzej, jak sobie umyślisz coś oryginalnego. Wiem, iż tak jest. Już wtedy „pani Małgosia”:) nie do końca jest pewna, czy da radę. Na pewno należałoby wejść do salonu i po prostu porozmawiać.

FighterFX

Posty: 18

 
Nie będę już pytać. Skorzystam z waszego polecenia. Szukam od dłuższego czasu porządnej kosmetyczki w Katowicach, która zajmie się cellulitem. Mam nadzieję, iż znajdzie jakiś sposób, żeby mi pomóc.

Rico

Posty: 29

 
Z tym makijażem permanentnym to z tego co się orientuję jest różnie w Katowicach. Nie wszędzie robią profesjonalnie. Kumpela na przykład jest niezadowolona, choć mnie się podoba. Chyba warto nieco dłużej poszukać, popytać. To makijaż na lata. Trudno żeby się nie podobało. Takiej porażki bym nie zniosła.

Klarcia34

Posty: 15

 
Jak dobry fryzjer w Katowicach to polecam tę firmę http://www.stepienkosmetyka.pl. Na rynku od lat. Ja korzystam już do roku i nie mam zamiaru tego zmieniać. Mam nadzieję, że i wam przypadnie do gustu. Usługi mają najwyższej jakości, kosmetyki dobrej klasy, które nie niszczą włosów, a je odżywiają. Super sprawa.

Yab

Posty: 16

 
Nie będę już pytać. Skorzystam z waszego polecenia. Szukam od dłuższego czasu dobrej kosmetyczki w Katowicach, która zajmie się cellulitem. Mam nadzieję, że znajdzie jakiś sposób, żeby mi pomóc.

Kolekcjoner

Posty: 22

 
Też znalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać przez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

23_1234

Posty: 18

 
Zawsze pytam i sprawdzam usługodawców. Jestem wtedy pewna, że dobrze trafiłam. Miałam ostatnio podobny dylemat w dobrym fryzjerem w Katowicach. W końcu udało mi się znaleźć świetny salon i to nawet blisko osiedlowy, o którym nie wiedziałam, że ma aż takie powodzenie.

Jacuś

Posty: 17

 
Koniecznie i to prędko :) Również poszukuję dobrej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, jakich mam już serdecznie dość.

Lupusx

Posty: 5